Aktualności

03.06.2020

Niezwykle miło jest nam poinformować, że pomimo obostrzeń związanych z COVID-19 udało się nam przygotować kolejną edycję turnieju golfowego Hemlecki_CUP. Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne w tym roku zaproszenie na turniej kierujemy jedynie do osób czynnie grających. Serdecznie zapraszamy do udziału – ilość miejsc ograniczona.
Cenne nagrody już na Was czekają!

25.03.2020

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego przełożyliśmy na inny termin cykliczną konferencję dla pracowników Towarzystw Ubezpieczeniowych, która przygotowywaliśmy wraz z naszymi kolegami z innych firm likwidacyjnych. O nowym terminie będziemy informować zainteresowanych.”

09.03.2020

Pomimo dezorganizacji jaką zrobił koronawirus, po raz kolejny w dniach 05-07.03.2020 zorganizowaliśmy III już seminarium szkoleniowe dedykowane pracownikom działów likwidacji szkód w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Była kolejna okazja do zapoznania się z merytorycznymi wykładami w zakresie aktualnych przepisów dotyczących urządzeń transportu bliskiego, funkcjonowania infrastruktury kolejowej oraz rynkowymi zasadami wycen. Spotkanie uświetnił wykład z komunikacji niewerbalnej Macieja Orłosia. Uczestnicy chwalili nas za świetną organizacje i atmosferę szkolenia. Wskazywali na konieczności dalszego kontynuowania. Więc już dziś zapraszamy wszystkich w pierwszym tygodniu marca 2021 r. na kolejne nasze seminarium. Do zobaczenia za rok!

21.02.2020

Po raz kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do pomocy w uatrakcyjnieniu przestrzeni użytkowej wykorzystywanej do popularnego serialu telewizji polskiej „Sanatorium miłości”.

29.01.2020

W dniu 05-07.03 2020 organizujemy kolejna konferencję techniczną. Tym razem zapraszamy do hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Wśród tematów m.in.

Uszkodzenia w infrastrukturze kolejowej, uszkodzenia w urządzeniach transportu bliskiego itp.

10.12.2019

W ramach Doradztwa Technicznego inwestycji „greenfield” pod wnikliwej analizie technicznej dostępnych terenów inwestycyjnych znaleźliśmy naszemu klientowi odpowiednią lokalizację pod nowy zakład produkcyjny na terenie metropolii Górnośląskiej. Trwają w tej chwili procedury pozyskania terenu.

22.05.2019

W minioną niedzielę nasz prezes Grzegorz Hemlecki – członek klubu Golf Park Mikołów zajął drugie miejsce w grupie HCP 26-36 w turnieju kwalifikacyjnym World Amateur Golfers Championship, tym samym awansując do ogólnopolskiego finału, którego zwycięzcy będą reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata. Miło nam również poinformować, że pierwsze miejsce w grupie HCP 21-25 zajął Grzegorz Moćko – także członek klubu Golf Park Mikołów. Marek Jelonek szef szkolenia Golf Park Mikołów był bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Wszystkim gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

15.03.2019

Miło nam poinformować, że nasza firma była po raz kolejny partnerem w organizacji specjalistycznej konferencji dedykowanej pracownikom likwidacji
szkód w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Tym razem w dniach 06-08.03 odbyła
się ona w urokliwych Bieszczadach w hotelu Arłamów. Przedstawialiśmy
zagadnienia dotyczące uszkodzeń obiektów w związku z drganiami, szkody w instalacjach i sieciach wod-kan oraz drogach, nawierzchniach i obiektach
inżynieryjnych.
Zapraszamy – kolejna edycja już za rok.

25.02.2019

Mamy zaszczyt poinformować że nasza firma przygotowuje kolejną konferencję branżowa dedykowaną pracownikom likwidacji szkód w towarzystwach ubezpieczeniowych, która odbędzie się w pierwszym tygodniu marca w bieszczadzkim hotelu Arłamów.

12.06.2018

W ostatnim czasie Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zorganizowała konkurs na zagospodarowanie terenu położonego w rejonie ulic: Strzelców Bytomskich i Dąbrowa Miejska w Bytomiu. Zgłoszenia należało wysyłać do 30.04.2018. W ciągu kolejnych tygodni jury, w składzie którego znalazł się nasz wiceprezes Adam Hemlecki, wyłoniło zwycięzców konkursu. Gratulujemy zwycięzcom oraz cieszymy się, że członek zarządu naszej firmy został zaproszony do takiego zadania.

Szczegóły konkursu:
http://www.wst.com.pl/strefa/konkurs

Wyniki:
http://www.wst.com.pl/news/wyniki_konkursu_-22_05_18/651