Praca

OGŁOSZENIE

OFERTA PRACY

Likwidator szkód majątkowych

 Miejsce pracy: Ruda Śląska (możliwość pracy zdalnej)
Pełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę (lub inny preferowany przez kandydata)

Zakres obowiązków :

  • analiza dokumentacji
  • sporządzanie raportów szkodowych

Wymagania:

  • znajomość podstaw prawa cywilnego i/lub ubezpieczeniowego oraz wysoka sprawność formułowania myśli na piśmie,
  • zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego poszukiwania informacji,
  • wysoka kultura osobista i dyscyplina pracy

oraz

  • wiedza z zakresu budownictwa, technologii i materiałów wykańczania wnętrz

i/lub

  • wiedzy z zakresu elektryki i energetyki

i/lub

  • wiedza z zakresu budowy maszyn

Wskazane ale niekoniecznie wymagane : doświadczenie w budownictwie, uprawnienia budowlane wiedza z zakresu kosztorysowania, wiedza z zakresu ubezpieczeń.

Aplikacje należy przesyłać na adres: info@hemlecki.com

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest firma Hemleccy Sp. z o.o. Sp. K. Polityka przetwarzania danych osobowych przez Hemleccy Sp. z o.o. Sp.k. zamieszczona jest na www.hemlecki.com

Jeżeli szukasz pracy złóż CV lub zadzwoń:
TEL: +48 32 494 42 44
sekretariat@hemlecki.com