Aktualności

06.05.2021

Miło nam poinformować, że w wyniku przeprowadzenia cyklicznego audytu wewnętrznego dostawców przeprowadzonego przez wiodącą, międzynarodową firmę z branży przemysłu ciężkiego zostaliśmy zakwalifikowani do Grupy „A” kwalifikowanych dostawców.

Jest to najwyższa grupa ratingowa, która oznacza najlepszego dostawcę zawsze dotrzymującego terminów realizacji usług bez uwag do jakości wykonanej pracy.

Gratulujemy naszym pracownikom i podwykonawcom tego wyróżnienia.

10.03.2021

Kochani – już  niedługo zaczynamy sezon na 18 dołkach nowego pola w Mikołowie – serdecznie zapraszamy!

03.06.2020

Niezwykle miło jest nam poinformować, że pomimo obostrzeń związanych z COVID-19 udało się nam przygotować kolejną edycję turnieju golfowego Hemlecki_CUP. Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne w tym roku zaproszenie na turniej kierujemy jedynie do osób czynnie grających. Serdecznie zapraszamy do udziału – ilość miejsc ograniczona.
Cenne nagrody już na Was czekają!

25.03.2020

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego przełożyliśmy na inny termin cykliczną konferencję dla pracowników Towarzystw Ubezpieczeniowych, która przygotowywaliśmy wraz z naszymi kolegami z innych firm likwidacyjnych. O nowym terminie będziemy informować zainteresowanych.”

09.03.2020

Pomimo dezorganizacji jaką zrobił koronawirus, po raz kolejny w dniach 05-07.03.2020 zorganizowaliśmy III już seminarium szkoleniowe dedykowane pracownikom działów likwidacji szkód w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Była kolejna okazja do zapoznania się z merytorycznymi wykładami w zakresie aktualnych przepisów dotyczących urządzeń transportu bliskiego, funkcjonowania infrastruktury kolejowej oraz rynkowymi zasadami wycen. Spotkanie uświetnił wykład z komunikacji niewerbalnej Macieja Orłosia. Uczestnicy chwalili nas za świetną organizacje i atmosferę szkolenia. Wskazywali na konieczności dalszego kontynuowania. Więc już dziś zapraszamy wszystkich w pierwszym tygodniu marca 2021 r. na kolejne nasze seminarium. Do zobaczenia za rok!

21.02.2020

Po raz kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do pomocy w uatrakcyjnieniu przestrzeni użytkowej wykorzystywanej do popularnego serialu telewizji polskiej „Sanatorium miłości”.

29.01.2020

W dniu 05-07.03 2020 organizujemy kolejna konferencję techniczną. Tym razem zapraszamy do hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Wśród tematów m.in.

Uszkodzenia w infrastrukturze kolejowej, uszkodzenia w urządzeniach transportu bliskiego itp.

10.12.2019

W ramach Doradztwa Technicznego inwestycji „greenfield” pod wnikliwej analizie technicznej dostępnych terenów inwestycyjnych znaleźliśmy naszemu klientowi odpowiednią lokalizację pod nowy zakład produkcyjny na terenie metropolii Górnośląskiej. Trwają w tej chwili procedury pozyskania terenu.

22.05.2019

W minioną niedzielę nasz prezes Grzegorz Hemlecki – członek klubu Golf Park Mikołów zajął drugie miejsce w grupie HCP 26-36 w turnieju kwalifikacyjnym World Amateur Golfers Championship, tym samym awansując do ogólnopolskiego finału, którego zwycięzcy będą reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata. Miło nam również poinformować, że pierwsze miejsce w grupie HCP 21-25 zajął Grzegorz Moćko – także członek klubu Golf Park Mikołów. Marek Jelonek szef szkolenia Golf Park Mikołów był bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Wszystkim gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

15.03.2019

Miło nam poinformować, że nasza firma była po raz kolejny partnerem w organizacji specjalistycznej konferencji dedykowanej pracownikom likwidacji
szkód w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Tym razem w dniach 06-08.03 odbyła
się ona w urokliwych Bieszczadach w hotelu Arłamów. Przedstawialiśmy
zagadnienia dotyczące uszkodzeń obiektów w związku z drganiami, szkody w instalacjach i sieciach wod-kan oraz drogach, nawierzchniach i obiektach
inżynieryjnych.
Zapraszamy – kolejna edycja już za rok.

25.02.2019

Mamy zaszczyt poinformować że nasza firma przygotowuje kolejną konferencję branżowa dedykowaną pracownikom likwidacji szkód w towarzystwach ubezpieczeniowych, która odbędzie się w pierwszym tygodniu marca w bieszczadzkim hotelu Arłamów.

12.06.2018

W ostatnim czasie Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zorganizowała konkurs na zagospodarowanie terenu położonego w rejonie ulic: Strzelców Bytomskich i Dąbrowa Miejska w Bytomiu. Zgłoszenia należało wysyłać do 30.04.2018. W ciągu kolejnych tygodni jury, w składzie którego znalazł się nasz wiceprezes Adam Hemlecki, wyłoniło zwycięzców konkursu. Gratulujemy zwycięzcom oraz cieszymy się, że członek zarządu naszej firmy został zaproszony do takiego zadania.

Szczegóły konkursu:
http://www.wst.com.pl/strefa/konkurs

Wyniki:
http://www.wst.com.pl/news/wyniki_konkursu_-22_05_18/651